Přeskočit na obsah

Operátor výroby tiskové linky | mzda až 40 000 Kč |ZAŠKOLÍME

Do naší výroby v 🎯Brandýsu nad Labem hledáme spolehlivé pracovníky na obsluhu tiskové linky. Pokud jste technicky zruční a zodpovědní a máte zkušenosti z výroby, pak jste ideálním kandidátem pro nás.

🔥 VHODNÉ PRO ABSOLVENTY | ZAŠKOLÍME VÁS 🔥

Náplň práce:

– obsluha tiskové linky (přetisk papírových krabiček černým inkoustem)
– zásobování linky materiálem, kontrola kvality tisku
– komunikace s technickou podporou v případě poruchy

Nabízíme:

– stabilní práce na hlavní pracovní poměr, nebo na OSVČ
– v případě osvědčení smlouva na dobu neurčitou
– průměrný výdělek 35-40 000 Kč– základní mzda: 30 000 až 35 000 Kč hrubého měsíčně
– nenároková složka mzdy: 5 000 Kč hrubého měsíčně
– možnost navýšení mzdy po zaškolení a po určité době
– 24 dní dovolené + 2 dny sick days
– paušální stravenky
– nástup ihned, nebo dohodou

Očekáváme:

– výhodou zkušenost na obdobné pozici
– technická zručnost, důraz na kvalitu a preciznost
– flexibilita a ochota pracovat případně i o víkendech