Přeskočit na obsah

Technik | oprava a údržba linek | mzda okolo 40 000 Kč

Do výroby v Brandýse nad Labem (blízko Prahy) přijmeme techniky . ZAŠKOLÍME VÁS. Máte zkušenosti s aizací, nebo elektrem, seřízení a opravy strojů? Skvělé. Přijmeme i absolventy. Vyděláte si 40 000 Kč.

Náplň práce

mechanické a elektro práce na výrobních linkách s preventivními opravy a údržby strojů
evidence a kontrola náhradních dílů, reportování prostojů, odstraňování poruch a zjišťování jejich příčin spolupráce na návrhu nových výrobních linek a pracovních stanic

Co od Vás očekáváme

vyučení nebo ŠŠ v technickém oboru (výhodou elektro)
anglický jazyk (pro komunikaci e-mailem a pro práci s dokumentací)
základní orientace v technické dokumentaci
znalost práce na PC (MS Office)

Co Vám můžeme nabídnout

Stabilní práce s průměrným výdělkem 40 000 Kč/měsíc
Pozice je vhodná také pro absolventa
Možnost podílet se na technologickém rozvoji
Dynamické prostředí a příjemný pracovní kolektiv
Sick days, dny volna navíc nad rámec dovolené
Spolupráce na hlavní pracovní poměr

Nástup možný IHNED